Квест «Безпечна країна»

У Катеринопільському ліцеї №2 було проведено інтерактивний онлайн-квест до тижня безпеки дорожнього руху, який проходив з 14.11.2023 по 19.11.2023р. Учні 6-А та 6-Б класів взяли активну участь у II етапі квесту під назвою «Безпечна країна». Всі учасники отримають дипломи переможців та учасників.

13:05 17.11.2023

Акція "Пластикові кришечки та металеві банки на потреби ЗСУ"

Увага! Оголошено акцію по збору пластикових кришечок та металевих банок від кукурудзи, горошку та ананасів на виготовлення протезів для воїнів ЗСУ та окопних свічок. Прохання долучитися до акції всіх учнів, батьків та вчителів.

12:34 30.10.2023

Свято «Ходить гарбуз по городу»

Всі пори року чудові. Але осінь не тільки неймовірно гарна, а ще й багата  та щедра своїми дарами. Вже зібрана городина та фрукти. До зими готові.

15:15 27.10.2023

«МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ»

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» в 2 - 4 класах було проведено козацьку вікторину «Від козаків до героїв».   В класах відбулися інтелектуальні конкурси на тему «Майбутнє України»: для 5 - 6 класів  «Всезнайка»;  7 - 8 кл. «Все про все»;   9 - 11 кл. «Аплодисменти ерудитам». Переможців було нагороджено дипломами та солодкими призами.

19:43 20.10.2023