Виховні заходи

Шевченкове слово в віках не старіє!

Шевченко - це той, хто живе в кожному з нас. Він - як сама душа нашого народу - правдива і щира..."Шевченкове слово в віках не старіє!" під таким гаслом у Вербовецькій філії Катеринопільського ліцею № 2 відбувся конкурс читців поезії Тараса Шевченка. Ніжно і проникливо, щиро і захопливо лунали невмирущі рядки Шевченкової поезії. Неповторні строфи розкривали перед учнями світлі та гіркі поетові враження, народні пісні, краєвиди рідної землі.

18:57 09.03.2024

"Тарасові шляхи - 2024"

23 лютого в приміщенні будинку культури відбувся проект сценічних читань "Тарасові шляхи - 2024" присвячений 210 - й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

19:11 24.02.2024

Україна сильна людьми, які вірять Збройним силам України

20 лютого 2014 року розпочалася сучасна російсько-українська війна. Тоді були вперше зафіксовані перетини державного кордону України збройними силами рф через Керченську протоку.                                                                                                                                        Широкомасштабне вторгнення 24 лютого 2022 року принесло війну на всю територію України. У спротиві російському агресору Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.                                                                                                         Наші Янголи- охоронці віддають своє життя за волю і незалежність,за право жити на своїй землі.Дякуємо за кожен світанок і за кожен вечір. Дякуємо їм за їхню незламність та мужність, сміливість та стійкість. Роки боротьби навчили українців поваги, шани і вдячності. Україна сильна людьми, які вірять Збройним силам України, вірять у перемогу України!   За те, що вже 730 днів - незламні, подякуймо нашим захисникам... і помолімось за них Богу...

17:05 23.02.2024

З Днем Соборності України!

Вербовецька філія Катеринопільського ліцею № 2 щиро вітає усіх з Днем Соборності України і бажає завжди любити свою країну, пишатися своєю історією та своїм народом. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай щодня дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, мир та світлу надію.

13:17 22.01.2024

Осінь дивовижна пора року.

Осінь дивовижна пора року. Різнобарв'я кольорів, різноманітність фруктів, овочів, ягід дарує нам ця чарівна панянка.Теплі, останні осінні дні дарують нам прекрасні спогади про літо, і водночас нагадують про те, що попереду зима - чарівниця.   Сьогодні у Вербовецькій філії Катеринопільського ліцею №2 відбулося прощання з панянкою осінню. Учні школи і вихованці дошкільного підрозділу взяли активну участь у виставці виробів з осінніх дарів (і не тільки). Учні, батьки, дідусі і бабусі, братики і сестрички, які допомагали створювати неймовірну красу— усі ви молодці!! Щиро всім дякую за активну участь!!

14:37 10.11.2023