Тиждень поезії «Ріки незмінно течуть додому»

З 16 до 24 березня 2024 року «Український інститут книги» проводить Всеукраїнську   інформаційно -просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії». «Ріки незмінно течуть додому» під таким гаслом цьогоріч проходить тиждень читання. Тема тижня – «Дім». Дім – це рідний поріг, калина біля криниці, безкрає синє небо, яскраве сонечко, густі трави та квіти. Дім – це Україна.   Учні та вчителі  Катеринопільського ліцею №2  доєдналися  до цієї акції. Розпочався  тиждень з флешмобу  «День родинного читання», мета якого  - об’єднати родину навколо книги, а також  познайомилися з  виставкою книг-ювілярів. За тим ліцеїсти згуртувалися навколо поетичної  творчості   ювілярки,  Ліни Костенко, «Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом». Поезія  «залізної леді» викликала шквал емоцій. Її вірші  про красу природи, мелодійність  рідної мови,   пронизані  біллю та водночас  гордістю за українських воїнів.  Темою сьогоднішнього дня є «Поети  рідного краю».  Діяла книжкова виставка. Учні  читали  та створювали  ілюстрації до віршів «Малюємо вірші про дім». Поезія має силу. Поезія - сповідь душі.

14:17 20.03.2024

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!

У бібліотеку  Катеринопільського ліцею №2 завітали  учні 3 класу. Ця зустріч була приурочена 210-ій річниці  від Дня народження Великого Кобзаря. Третьокласники  переглянули презентацію, ознайомились з життєвим та творчим шляхом поета,  дізнались цікаві факти  про Т.Г.Шевченка. Учні зворушливо  декламували  вірші.                                         Діти мандрували сторінками  «Кобзаря»,  із  захопленням та гордістю сприймали кожне слово.

10:06 06.03.2024

Мова – духовний скарб нації!

Міжнародний день рідної мови, який був започаткований 2000 році, щорічно відзначають 21 лютого. Для українців День рідної мови – це спосіб висловити подяку всім творцям нашої історії. Українська мова стала для нас оберегом , символом єдності, неповторності. Саме тому до бібліотеки ліцею №2 завітали учні 1 класу. Читачі прослухали легенду про створення рідної мови, відповідали на питання вікторини та добирали слова –асоціації до рідної української мови. Зустріч була цікавою, теплою та незабутньою.

14:05 22.02.2024

День Державного герба України

19 лютого в Україні відзначають День Державного Герба. У 1992 році Верховна Рада затвердила Тризуб, як Малий герб України, назвавши його «головним елементом великого Державного герба України». Цей символ має багатовікову історію у розвитку української нації. Тризуб – це символ прагнення нашого народу до волі, незалежності та процвітання.

17:50 19.02.2024

День єднання

Цьогоріч, 16 лютого, українці втретє відзначають особливе свято - День єднання. До бібліотеки ліцею №2 завітали учні 4 класу. Вони були активними учасниками заходу «У єдності наша сила!» Мета якого: виховувати патріотизм, любов до України до українського народу, національних традицій. Українці мають показати усьому світу, що вони єдині та будуть відстоювати своє незалежне майбутнє.

15:40 16.02.2024