Тиждень поезії «Ріки незмінно течуть додому»

Дата: 20.03.2024 14:17

З 16 до 24 березня 2024 року «Український інститут книги» проводить Всеукраїнську   інформаційно -просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії». «Ріки незмінно течуть додому» під таким гаслом цьогоріч проходить тиждень читання. Тема тижня – «Дім». Дім – це рідний поріг, калина біля криниці, безкрає синє небо, яскраве сонечко, густі трави та квіти. Дім – це Україна.   Учні та вчителі  Катеринопільського ліцею №2  доєдналися  до цієї акції. Розпочався  тиждень з флешмобу  «День родинного читання», мета якого  - об’єднати родину навколо книги, а також  познайомилися з  виставкою книг-ювілярів. За тим ліцеїсти згуртувалися навколо поетичної  творчості   ювілярки,  Ліни Костенко, «Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом». Поезія  «залізної леді» викликала шквал емоцій. Її вірші  про красу природи, мелодійність  рідної мови,   пронизані  біллю та водночас  гордістю за українських воїнів.  Темою сьогоднішнього дня є «Поети  рідного краю».  Діяла книжкова виставка. Учні  читали  та створювали  ілюстрації до віршів «Малюємо вірші про дім». Поезія має силу. Поезія - сповідь душі.