Правові знання

Сексуальне онлайн-насильство, наслідки та протидія.

Попередження та протидія кібербулінгу в дитячому середовищі – це один з видів роботи працівників психологічної служби. 2 травня в нашому ліцеї були проведені заняття у 8-их та 9-их класах на тему: «Сексуальне онлайн-насильство, наслідки та протидія». Соціальний педагог окреслила, що являє собою сексуальне онлайн- насильство щодо дівчат, познайомила з основними типами, причинами, наслідками кібербулінгу та насильства в інтернеті. Також учні були ознайомлені з правовими наслідками в разі розповсюдження світлин чи відео сексуального характеру. Діти переглянули тематичні відео, разом обговорили запропонований матеріал та зробили певні висновки. Заняття були цікавими та продуктивними.

15:54 02.05.2024