Пам’яті Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 23:40

У рамках вшанування світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні, патріотичного виховання учнівської молоді, усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії, у нашому закладі відбулися тематичні заходи присвячені Героям Небесної Сотні: інформаційні хвилинки «Ангели майдану», «Гідності хай промінь не згасає», «Зав’яжи стрічку пам’яті на честь Героїв», переглянуті відеоролики «Люди, що змінили хід історії», «Янгели пам’яті». Організовано тематичні книжкові виставка «Ви навіки піднялися в небо, мужні і сміливі вояки», флешмоб «Одягнися в кольори державного прапора». А також працівники Катеринопільської центральної районної бібліотеки провели патріотичний захід для учнів 9-10 класів «Небесна Сотня – 10 років спротиву».