"Хто ясно думає, той ясно i говорить." Нікола Буало

Дата: 22.02.2024 15:17

Учні 6 - А та 6 - Б класів разом з класними керівниками долучитися до відзначення Дня рідної мови та взяли участь у мовному онлайн - квесті «Слідами слів». Метою даного нашого заходу є: популяризація рідної мови та культури;  розвиток мовних навичок; стимулювання інтересу до вивчення мови;  весела та освітня атмосфера.                   Цей квест став для учнів чудовим інструментом позакласної та  виховної роботи. Це можливість не лише показати свої знання, а й зануритися у захопливий світ мови, де кожне слово – це нова можливість для відкриття. У квесті діти виконували цікаві завдання, розгадувати головоломки, відповідали на запитання та досліджували цікаві факти про нашу мову та культуру, показали свою мовну кмітливість та здібності.