Слово - то мудрості промінь, слово, то думка людська.

Дата: 26.02.2024 14:38

25 лютого виповнилося  153 роки  від  Дня народження  відомої  української поетеси, письменниці  Лесі Українки.  В  Катеринопільському  ліцеї №2   був проведений   тематичний  захід  приурочений цій події. Метою якого було ознайомити учнів  з  життєвим  та творчим шляхом поетеси.  Учні переглянули презентацію з біографіі  Лариси Петрівни Косач, провели вікторину «Що ми знаємо про Лесю Українку», читали уривки з її поезії та переглянули  мультфільми  «Біда навчить», «Чого в лісі не буває», які створені за мотивами її творів.

Життя цієї видатної жінки є прикладом боротьби, символом мужності та незламності духу.