ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ

Дата: 09.12.2023 12:36

З 4 грудня по 8 грудня 2023 року у ліцеї був проведений тиждень Психології. Він розпочався з психологічної акції «Подаруй усмішку другу». Протягом тижня учасникам освітнього процесу було запропоновано багато різноманітних і цікавих форм роботи. Учні початкової школи мали можливість перевірити свої знання та кмітливість у грі «Розкажи казку», у якій діти складали з пазлів малюнки до відомих українських казок; знайомилися з презентаціями «Подорож до країни дружби та добра», переглядали мультфільми про дружбу. Учні 5 - 8 класів стали учасниками годин психолога «Я, ти, ми – друзі назавжди», «Уроки ввічливості», а також у занятті з елементами тренінгу «Твори добро з любов’ю». П’ятикласники виготовили колаж «Сонце доброти». Старшокласники опрацювали тест із профорієнтації «Визначення типу майбутньої професії», а також стали учасниками годин психолога «Індивідуально–психологічні особливості та професійне самовизначення». Педагогічні працівники ліцею ознайомитися з порадами «Вплив емоційного стану на здоров’я та навчання дитини», «Як викликати інтерес у підлітка до навчання», а також взяли активну участь у психолого – педагогічному семінарі «Психологічні особливості розвитку мотивації до навчання здобувачів освіти». Батьки учнів не залишилися поза увагою. Вони отримали поради «Чим зайняти дитину у вільний час». Тиждень психології допоміг учасникам освітнього процесу стати дружніми, товариськими, толерантними у спілкуванні. А супутниками творчого процесу стали гарний настрій та дружні посмішки.