Стежками Тараса!

Дата: 07.03.2024 12:13

З нагоди 210 річниці дня народження Великого українського генія, поета, письменника та художника Тараса Григоровича Шевченка  учні 3 класу, під керівництвом класовода Король Зінаїди Анатоліївна, провели урочисте свято "Тарасовими стежками". Діти взяли участь у вікторині: "Що я знаю про Тараса Шевченка?", декламували вірші поета, співали пісні, розповідали про свої заздалегідь намальовані малюнки до його творів. Також  переглянули фільм "Життя і творчість Тараса". Підсумком свята став неперевершений "Заповіт", в якому Тарас Григорович висловив непереборну любов до своєї рідної неньки - України, заповів і нам її любити і берегти.