Поради для дітей

Дата: 15.03.2022 12:10

Поради для дітей

1. Пам’ятайте: найкращий спосіб боротьби з душевним неспокоєм – постійна зайнятість.

2. Намагайся робити корисні справи. Роблячи добро іншим, робиш добро собі.

3. Не розпорошуй свої сили відразу у всіх напрямках. Вибери кілька важливих для тебе справ і наполегливо вдосконалюйся саме в них. Хоча спробувати себе в нових справах ніколи не завадить. Хтозна, можливо, саме там чекає на тебе успіх, сидить собі і жде, коли ж ти його віднайдеш.

4. Навчайся. Ніхто не заперечує, що ти і так багато знаєш та умієш.

5. Простежте за своїм диханням. Повільно вдихайте й на деякий час затримайте дихання. Видихайте поступово, через ніс. Прислухайтеся до своїх відчуттів.

6. Пам’ятай: кожна людина – така ж яскрава й унікальна індивідуальність, як і ти, приймай її такою, якою вона є. Намагайся знайти в людині позитивні риси і в стосунках з нею спробуй опиратись саме на ці якості.

7. Вчися володіти собою! Гнів, дратівливість, злість – джерело багатьох конфліктів. Виховуй в собі терпіння.

8. Будь-яка справа починається з першого кроку.

9. Пам’ятай: перешкоди нам даються задля нашого розвитку.

10. Людина, має необмежені можливості самовдосконалення, причому в усіх галузях своєї життєдіяльності.

11. Ніколи не намагайтеся отримати все і відразу. Пам'ятайте, що успіх - це насамперед праця.

12. Будь толерантною особистістю.