Обговорюємо… радимось…плануємо

Дата: 28.01.2022 11:34

Протягом останніх двох тижнів в закладі за участю адміністрації пройшли планові батьківські збори на яких підведено підсумки діяльності закладу за 2021 рік, зазначено завдання, які необхідно вирішувати у 2022 році.

Також розглядались питання адаптації учнів 5 го класу до основної школи, про вибір поглибленого навчання на наступний рік семикласниками, організації профільного навчання в 10-х класах у 2022-2023 н.р. Заступником директора з НВР Фартухом П.С. для батьків учнів випускних класів було доведено інформацію про участь учнів в пробному ЗНО та здачі 11 класниками ЗНО -2022.

Директор Мандрика Л.В. ознайомила батьків із впровадженням реформи харчування в закладі, організації навчально-виховного процесу, ознайомлено батьків з перспективами розвитку закладу.

Було підготовлено і проведено анкетування з вибору  допрофільного навчання серед учнів та батьків 7-х класів та вибору профілю учнями 9-х класів.